Hotel Třebovický mlýn poskytuje svým hostům ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích, podkrovním apartmánu a venkovních family housech s celkovou kapacitou až 62 lůžek.

NOVINKY 2022

Léto

Také v letošním roce jsme si pro Vás připravili pár novinek. Tou poslední a zároveň co do rozlohy, tou největší, je obří vodní atrakce se spoustou skluzavek, jež ocení zejména naši nejmenší hosté. Dovádět ale mohou i na „suchu“ – připraveno je pro ně nové dětské hřiště se zabudovanou trampolínou.

V horkých letních dnech Vám pak jistě přijde vhod, dát si pár temp v bazénu se slanou vodou. Pokud však u Vás převažuje nálada spíše relaxační, k dispozici je Vám i v letních měsících vířivá vana, kde Prosecco chutná obzvlášť skvěle! Široká nabídka letních drinků, pak spolehlivě dokreslí tu správnou prázdninovou atmosféru. Vychutnat si je můžete ve stínu altánu, pod slunečníkem poblíž palem anebo na lehátku u bazénu. Pokud byste přece jen ještě váhali, možná Vás přesvědčí zvýhodněné „Balíčky family pobytů“, které můžete čerpat již od dvou nocí. Bližší informace Vám sdělí personál recepce.